Location : Home > A > AVRF476M16C12T-F
AVRF476M16C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVRF476M16C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVRF476M16C12T-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 78970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVRF476M16C12T-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 78970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVRF476M16C12T-F CAP ALUM 47UF 20 16V SMD 1258900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AVRF476M16C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 16V 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd