Location : Home > L > LGN2P122MELB40
LGN2P122MELB40
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2P122MELB40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2P122MELB40 CAP ALUM 1200UF 20 220V SNAP 587300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2P122MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1200uF 105c 30x40x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2P122MELB40 15+ 150000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGN2P122MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1200uF 105c 30x40x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com