Location : Home > A > AVGA107M25X16T-F
AVGA107M25X16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA107M25X16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA107M25X16T-F CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 88590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA107M25X16T-F CAP ALUM 100UF 20 25V SMD 710300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA107M25X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 25V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA107M25X16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 25V 105C Case 6.3 x 7.7 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd