Location : Home > A > ATS-20H-114-C1-R0
ATS-20H-114-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI7390DP-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9A PPAK SO-8
SI7390DP-T1-E3 VISHAY 45900 2016+ 2016+ MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SI7390DP-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI7390DP-T1-E3 VISHAY 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-20C-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
SQ3442EV-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 4.3A 6TSOP
SQ3442EV-T1-GE3 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQ3442EV-T1-GE3 Vishay Siliconix 139690 NEW RoHS MOSFET N-CH 20V 4.3A 6TSOP FindCores Electronics Inc.
SQ3442EV-T1-GE3 Vishay Siliconix 231920 1538+ MOSFET N-CH 20V 4.3A 6TSOP Alphatek Technology Limited
PMPB95ENEAX Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 2.8A SOT1220
PMPB95ENEAX IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMPB95ENEAX NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMPB95ENEAX NXP 80000 13~17+ Standard HCI
ATS-17A-72-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766
833702T00000 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK STAMP 9.5X22X28MM
ATS-02G-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
ATS-08A-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-19H-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
W2F15C4728AT1A Filters Feed Through Capacitors 4700pF Feed Through Capacitor 50V 300mA 600 mOhm 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
W2F15C4728AT1A 40205 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
W2F15C4728AT1A AVX Corporation 8000 2012+ CAP FEEDTHRU 4700PF 50V X7R 0805 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
W2F15C4728AT1A IC 37082 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
W2F15C4728AT1A N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
P1812-224K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 220¦ÌH Unshielded Inductor 120mA 9.68 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
P1812-224K API Delevan 57599 2015+ INDUCTOR POWER 220UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P1812-224K IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P1812-224K NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MILS1812R-151K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max Nonstandard
MILS1812R-151K ELECTRONIC 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MILS1812R-151K IC 36430 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MILS1812R-151K NEW 84200 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
108R-223GS Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max 2-SMD
108R-223GS Electronics 25951 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
108R-223GS IC 37442 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
108R-223GS STOCK 46350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4445-03K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15nH Unshielded Toroidal Inductor 3A 20 mOhm Max Radial
4445-03K Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4445-03K IC 38470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4445-03K STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HC2-1R0-R Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 33A 1.3 mOhm Max Nonstandard
4302-271H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Inductor 890mA 190 mOhm Max 2-SMD
4302-271H Electronics 27459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4302-271H IC 38372 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4302-271H RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4302-271H STOCK 43330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4554-150K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Inductor 2.2A 65 mOhm Max Radial
4554-150K API Delevan 46930 1525+ INDUCTOR RF 15UH 10 RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4554-150K Electronics 24999 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
29332C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 4A 28 mOhm Max Nonstandard
29332C Murata 61905 1531+ INDUCTOR 3.3UH 4A SMD SHIELDED Alphatek Technology Limited