Location : Home > S > SCRH4D18-6R8
SCRH4D18-6R8
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH4D18-6R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH4D18-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.76A 100KHZ 46710 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCRH4D18-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.76A 100KHZ 41705 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH4D18-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.76A 100KHZ 14600 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SCRH4D18-6R8 INDUCTOR SMD 6.8UH 0.76A 100KHZ 57129 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com