Location : Home > A > ATS-19F-34-C3-R0
ATS-19F-34-C3-R0
PSMN1R1-30EL,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 120A I2PAK
PSMN1R1-30EL,127 568749 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PSMN1R1-30EL,127 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PSMN1R1-30EL,127 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSMN1R1-30EL,127 NXP 157319 15+ MOSFET N-CH 30V 120A I2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-12H-127-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
CPH6443-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 35V 6A CPH6
CPH6443-TL-H IC 36470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPH6443-TL-H ON Semiconductor 139560 NEW RoHS MOSFET N-CH 35V 6A CPH6 FindCores Electronics Inc.
CPH6443-TL-H ON Semiconductor 157209 15+ MOSFET N-CH 35V 6A CPH6 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPH6443-TL-H ON Semiconductor 241790 1538+ MOSFET N-CH 35V 6A CPH6 Alphatek Technology Limited
ATS-X50230P-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks SUPERGRIP HEATSINK 23X23X17.5MM
ATS-X50230P-C1-R0 ATS 10000 2013+ High Performance BGA Cooling WLParts Electronics ltd
ATS-X50230P-C1-R0 ATS 2000 2013+ High Performance BGA Cooling Protec Engineering (S) Pte Ltd
IRG4BC15UD Discrete Semiconductor Products Transistors - IGBTs - Single IGBT 600V 14A 49W TO220AB
IRG4BC15UD IR 261680 1538+ DIODE IGBT 600V 14A TO-220AB Alphatek Technology Limited
IRG4BC15UD IR 3100 2016+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRG4BC15UD IR 20000 11-12+ TO-262 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRG4BC15UD IR 20000 2016+ TO-262 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
D10650-40T5 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC3340F-101 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 220 mOhm Max Nonstandard
SC3340F-101 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3340F-101 Signal Transformer 57569 2015+ INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ Unitronix Electronics Limited
SC3340F-101 Signal Transformer 62295 1531+ INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC3340F-101 Signal Transformers 22330 12+ INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
9913-19MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.748" (19.00mm) Natural