Location : Home > S > SC3340F-101
SC3340F-101
Share on FacebookShare on Facebook
SC3340F-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC3340F-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ 62295 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC3340F-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ 57569 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SC3340F-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.5A 100KHZ 22330 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor