Location : Home > A > ATS-19D-167-C1-R0
ATS-19D-167-C1-R0
SQD97N06-6M3L_GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 50A TO252
ATS-12G-188-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB
ATS-15G-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
ATS-13A-24-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT
B82796S253N201 Filters Common Mode Chokes 25¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 100 mOhm (Typ)
B82796S253N201 epcos 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B82796S253N201 Semiconductor 21833 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-06H-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-18A-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-03A-113-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-01A-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
910-685 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.685" (17.40mm) Natural
910-685 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
905-075 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.075" (1.90mm) Natural