Location : Home > A > ATS-15G-34-C3-R0
ATS-15G-34-C3-R0
ATS-01A-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
ATS-05H-33-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
ATS-12C-124-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
MCR22-8G Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs THYRISTOR SCR 1.5A 600V TO-92
MCR22-8G ONSemicond 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATS-03F-58-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
ATS-09B-113-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-05F-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-03D-174-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB
ATS-05B-49-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
IMC1812BN271K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 92mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
IMC1812BN271K NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IMC1812BN271K Vishay 20000 12+ INDUCTOR WW 270UH 10 1812 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IMC1812BN271K Vishay 57559 2015+ INDUCTOR WW 270UH 10 1812 Unitronix Electronics Limited
IMC1812BN271K Vishay 62285 1531+ INDUCTOR WW 270UH 10 1812 Alphatek Technology Limited
HHSS 038 0150 16 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts CAP SCREW HEX 3/8-16
HHSS 038 0150 16 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HHSS 038 0150 16 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELJ-PE18NKF Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 120 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
ELJ-PE18NKF 39324 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELJ-PE18NKF IC 38090 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
ELJ-PE18NKF Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5800-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 39 mOhm Max Axial
5800-150 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5800-150 Bourns 47270 1525+ CHOKE RF HI CURRENT 15UH 1.28A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com