Location : Home > A > ATS-14E-43-C1-R0
ATS-14E-43-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02F-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
AFC0712DD-TP10 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE
AFC0712DD-TP10 Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC 12V 70X70X20MM TACH&PWM EKT Electronics Co., Ltd
AFC0712DD-TP10 Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC 12V 70X70X20MM TACH&PWM SIMEN Electronics Co.,Ltd
AFC0712DD-TP10 Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC 12V 70X70X20MM TACH&PWM Futune Electronics Co.Limitd
AFC0712DD-TP10 Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC 12V 70X70X20MM TACH&PWM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-06H-37-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412
ATS-08C-86-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
ATS-10C-09-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT
ATS-10A-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-03C-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
28225C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 3.72 Ohm Max Nonstandard
28225C Electronics 27859 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
28225C IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28225C Semiconductor 20265 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
28225C STOCK 46310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
937-551 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.551" (14.00mm) Natural
937-551 IC 56300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2149 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #8-32 Stainless Steel 0.375" (9.53mm) 3/8"
915075 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) Unslotted 21.000" (533.40mm)