Location : Home > 1 > 160R-180JS
160R-180JS
Share on FacebookShare on Facebook
160R-180JS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160R-180JS 2016+ 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCP87030T-U/MF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 100A 8PDFN
ATS-19B-124-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
ATS-18E-85-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
FDD1-17251DBAW32-56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
FDD1-17251DBAW32-56 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
APT43F60B2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 45A T-MAX
APT43F60B2 APT(MICROS 45000 2016 T-MAX?[B2] FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
APT43F60B2 APTMICROSE 10000 2022+ T-MAX Nego IC Co.Doris@negoic.com
APT43F60B2 MICROSEMI 357 20+PB T-MAXB2 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
9-1542003-2 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks 40MM HS ASSY ULTEM CL
9-1542003-2 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-14E-169-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
ATS-03C-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-18C-137-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
1782R-21H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.1¦ÌH Unshielded Molded Inductor 590mA 180 mOhm Max Axial
1782R-21H Electronics 25601 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1782R-21H IC 37862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1782R-21H STOCK 43680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
AFP30120A Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 1.181" Dia (30.00mm) Polypropylene Black
AFT25120A Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Foot Cylindrical, Tapered 0.984" Dia (25.00mm) Polypropylene Black
MIL1812R-562J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
MIL1812R-562J API 10000 2013+ Unshielded Surface Mount Inductors WLParts Electronics ltd
MIL1812R-562J ELECTRONIC 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MIL1812R-562J IC 36340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
MIL1812R-562J NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-181F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Unshielded Inductor 287mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead