Location : Home > A > ATS-13B-87-C3-R0
ATS-13B-87-C3-R0
ATS-12A-24-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
VS-VSKT105/10 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THY 1000V 105A ADD-A-PAK
VS-VSKT105/10 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKT105/10 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08122 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 120mm Sq Fan Finger Guard Metal
08122 IC 36972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
08122 IC 36972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
IXFK66N85X Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single 850V/66A ULTRA JUNCTION X-CLASS
ATS-09G-164-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412
CER0274B Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0274B CTS Electronic Components 78600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
CER0274B IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CER0274B NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-11E-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-09E-137-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-14B-200-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT
ATS-17D-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
ATS-06A-176-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
ATS-19B-179-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB
853-10/020 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 10A
853-10/020 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1210R-104K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100¦ÌH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD