Location : Home > A > ATS-13B-201-C3-R0
ATS-13B-201-C3-R0
ATS-03F-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
ATS-20A-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
51-359-007 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 0.012¦ÌF 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
51-359-007 Spectrum Advanced Specialty Pr 41000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-05A-80-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T412
ATS-11A-05-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766
ATS-12B-78-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766
28B2400-000 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 1.400" Dia (35.56mm) OD 2.400" Dia (60.96mm) Length 0.500" (12.70mm)
28B2400-000 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
28B2400-000 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
28B2400-000 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
LP0805A2442ASTR Filters RF Filters LOW PASS FILTER 2442MH 0805 SMD
LP0805A2442ASTR AVX 93000 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
LP0805A2442ASTR AVX 93000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LP0805A2442ASTR AVX 93000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-09D-52-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
ATS-14D-99-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
ATS-07C-99-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB
4400-680 Filters Feed Through Capacitors 5pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
4400-680 N/A 465 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
4400-680 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4400-680 Tusonix 85000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
939-575 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.575" (14.60mm) Natural