Location : Home > A > ATS-10F-144-C1-R0
ATS-10F-144-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TN5325N3-G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 0.215A TO92-3
TN5325N3-G Super 279 07+ TO-92 Protec Engineering (S) Pte Ltd
TN5325N3-G IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TN5325N3-G NEW 72700 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TN5325N3-G SUPERTEX 989000 15+ TO92 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-03D-146-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766
2SD2211T100Q Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 160V 1.5A SOT89
2SD2211T100Q ROHM 48500 2012+ SOT-89 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
2SD2211T100Q ROHM 55000 14-15+ SOT-89 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SNSS35200MR6T1G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 35V 2A TSOP-6
SNSS35200MR6T1G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SNSS35200MR6T1G NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SNSS35200MR6T1G ON 36570 SOT236L 2013PB WLParts Electronics ltd
H48-6A-150-150-3.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 150X150X3MM
H48-6A-150-150-3.0-0 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-15B-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-07A-73-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-15F-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
30EK66 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 30A SCREW
30EK66 Electronics 26669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
30EK66 IC 38940 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4300-065 Filters Feed Through Capacitors 0.01¦ÌF Feed Through Capacitor 50V 5A Axial
4300-065 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
54-786-013 Filters Feed Through Capacitors 0.3¦ÌF Feed Through Capacitor 50V 10A 10 mOhm Axial, Bushing