Location : Home > A > ATS-15F-12-C1-R0
ATS-15F-12-C1-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRL2203NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 116A TO-220AB
IRL2203NPBF IR 11000 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRL2203NPBF IR 162390 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRL2203NPBF IR 36930 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IRL2203NPBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-12E-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-19D-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
TG6050-150-150-3.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TG SERIES SHEET 150X150X3MM
TG6050-150-150-3.0-0 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-02B-114-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
ATS-20H-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-19C-121-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-17C-76-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB
ATS-20A-142-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-11F-73-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
1812R-120K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD