Location : Home > A > ATS-09A-52-C3-R0
ATS-09A-52-C3-R0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-05F-197-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-04E-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
UU16LFNP-802 Filters Common Mode Chokes 8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 460 mOhm
UU16LFNP-802 654786 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
UU16LFNP-802 654786 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UU16LFNP-802 38546 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
UU16LFNP-802 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13H-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-03E-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-09F-154-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-09A-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-11D-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
42422C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.23¦ÌH Unshielded Toroidal Inductor 11.4A 5.2 mOhm Max Nonstandard
42422C Murata 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
42422C Murata Power Solutions 73800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
3498 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Aluminum 2.000" (50.80mm) 2"