Location : Home > A > ATS-13H-125-C1-R0
ATS-13H-125-C1-R0
ATS-18C-66-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-18H-180-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766
ATS-13G-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
18.8MM-15.24MM-25-8815 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 18.8MM X 15.24MM 1=25/PK
ATS-09B-60-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-12B-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-18C-113-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-19D-52-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB
BLM18AG102WH1D Filters Ferrite Beads and Chips 1 kOhm Impedance Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) Surface Mount 200mA 1 Lines 700 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 150¡ãC
BLM18AG102WH1D IC 36130 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BLM18AG102WH1D Semiconductor 20275 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
BLM18AG102WH1D STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CDRR94NP-820MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Shielded Inductor 450mA 898 mOhm Max Nonstandard
CDRR94NP-820MC IC 36902 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CDRR94NP-820MC Semiconductor 22043 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
CDRR94NP-820MC STOCK 43000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LAL03VB180K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Inductor 140mA 3.1 Ohm Max Axial
LAL03VB180K IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LAL03VB180K Taiyo Yuden 46610 1525+ INDUCTOR 18UH 140MA AXIAL LEAD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LAL03VB180K Taiyo Yuden 57079 2015+ INDUCTOR 18UH 140MA AXIAL LEAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5609 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.5mH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 2.04 Ohm Max Radial
106-333F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Unshielded Inductor 85mA 13 Ohm Max 2-SMD