Location : Home > A > ASVMPC-70.000MHZ-LR-T
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 57369 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DS30-BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 10-22 AWG
DS30-BU Eaton 147010 2016+ TERMINAL BLOCK 30A BLUE Unitronix Electronics Limited