Location : Home > A > ASVMPC-133.333MHZ-LR-T
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 99010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 57469 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 99010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 99010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
614-87-068-10-061112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 68POS GOLD
614-87-068-10-061112 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-87-068-10-061112 Preci-Dip 157390 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-87-068-10-061112 Preci-Dip 278850 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015446858 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3206445 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 14-20 AWG
3206445 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3206445 Phoenix Contact 147780 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3206445 Phoenix Contact 288850 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-93-160-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325123-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325123-16-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1277830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277830000 Weidmuller 147210 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277830000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325212-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
TSW-150-08-L-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
TSW-150-08-L-S-RA originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TSW-150-08-L-S-RA Samtec Inc 8000 2012+ CONN HEADER 50PS .100 SGL R/A AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-825457-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-825457-2 TYC 16435 10+ INLINIC ELECTRONICS CO.,LTD
1-825457-2 TYC 12500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
39-29-9207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
39-29-9207 Electronics 26170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
39-29-9207 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39-29-9207 MOLEX3 10000 16+ 4.20mm(.165)PitchMini-FitJr.Head Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
800-10-006-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-006-30-001191 Preci-Dip 147590 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-006-30-001191 Preci-Dip 287950 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com