Location : Home > A > ASVMPC-65.536MHZ-LR-T
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD 89110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD 42415 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD 89110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-65.536MHZ-LR-T OSC MEMS 65.536MHZ CMOS SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK61628030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61628030J0G Amphenol FCI 157250 2016+ CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61628030J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61628030J0G NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3244517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated Gray 14-26 AWG
3244517 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244517 Phoenix Contact 147780 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 3.5MM Unitronix Electronics Limited
3244517 Phoenix Contact 288650 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90148-1202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1762033001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762033001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762033001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 5POS BLK 60PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762033001 Weidmuller 147150 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
310-83-124-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-83-124-41-205101 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-124-41-205101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
812-22-004-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-004-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-004-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-004-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0532540470 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin