Location : Home > A > ASVMB-40.000MHZ-LR-T
ASVMB-40.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMB-40.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMB-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMB-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 42115 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMB-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMB-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 57539 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-156-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546122-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546122-4 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546122-4 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546122-4 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-83-178-18-111136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 178POS GOLD
546-83-178-18-111136 Preci-Dip 147090 2016+ CONN SOCKET PGA 178POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-178-18-111136 Preci-Dip 289050 2016+ CONN SOCKET PGA 178POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-018-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-018-40-001101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-018-40-001101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68046-334LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
0873813019 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
4-794680-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
4-794680-6 Electronics 26249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794680-6 IC 37380 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
4-794680-6 STOCK 43310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0878315820 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
SMS9PDH1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.200" (5.08mm)
SMS9PDH1 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMS9PDH1 ELECTRONIC 25090 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SMS9PDH1 STOCK 45250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
433212-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433212-19-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0757575141 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
1527860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1527860000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1527860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 16POS OR Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1527860000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
649004227222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin