Location : Home > A > ASVMPC-54.000MHZ-LR-T
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 88670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 56979 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 61705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-54.000MHZ-LR-T OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD 88670 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432610-01-0 Curtis Industries 147530 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
432610-01-0 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
330369 Electronics 27231 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
330369 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
330369 Semiconductor 19425 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
330369 STOCK 42980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
284539-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
284539-2 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
284539-2 Electronics 26209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
284539-2 TE Connectivity AMP Connectors 287470 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com