Location : Home > L > LCAF8-14H-L
LCAF8-14H-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF8-14H-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF8-14H-L LUG COPPER 1 HOLE 147620 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5352E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 5W T18
1N5352E3/TR12 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5221C-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
1N5221C-TR IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5221C-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 2.4 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
1N5221C-TR Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 2.4 Volt 0.5W 2 enkaite Electronics Co., Ltd
1F7TA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 1A R-1
KE24525300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE24525300J0G Amphenol FCI 157370 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
KE24525300J0G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE24525300J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395216005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1808844 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808844 AMP/TYCO 32653 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1808844 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1808844 Phoenix Contact 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1808844 Phoenix Contact 298670 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
998184 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 40 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 14-26 AWG