Location : Home > A > ASTMHTD-19.200MHZ-XR-E
ASTMHTD-19.200MHZ-XR-E
2-1546231-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546231-3 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546231-3 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 23POS VERT .200 TPC Global Service Co.Ltd.
2-1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546231-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546231-0 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546231-0 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546231-0 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325148-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0386906425 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1-87962-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SIP1X04-014BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
SIP1X04-014BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X04-014BLF FCI 8000 2012+ SIP1X04-014BLF SIP SOCKET 4 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X04-014BLF FCI 8000 2012+ SIP1X04-014BLF SIP SOCKET 4 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X04-014BLF IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-22-040-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-040-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-040-30-007101 Semiconductor 22073 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
813-22-040-30-007101 STOCK 46120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0872633093 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0399300421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5-104666-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5-104666-1 Electronics 24969 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1722582108 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
1722582108 Molex, LLC 157220 2016+ RCPT HSG DUAL V0 NAT TPA 08 CK Unitronix Electronics Limited
5-103080-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin