Location : Home > A > ASTMHTD-100.000MHZ-AC-E
ASTMHTD-100.000MHZ-AC-E
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRUR52C39 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 150MW 0603
CZRUR52C39 Comchip Technology 157709 15+ DIODE ZENER 39V 150MW 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CZRUR52C39 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CZRU52C36 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 150MW 0603
CZRU52C36 COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRU52C36 Comchip Technology 139720 NEW RoHS DIODE ZENER 36V 150MW 0603 FindCores Electronics Inc.
CZRU52C36 Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.15W VR=36V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MMBZ5237B-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
MMBZ5237B-E3-08 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5237B-E3-08 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5237B-E3-08 ON 2575991 1312+/11+/ SOT-23/SOT89/SOT23 futuro trade ltd.
IRFS7434PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 195A D2PAK
IRFS7434PBF IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFS7434PBF INFINEON 2570 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
IRFS7434PBF INTERNATIONALRECTIFIER 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
2N6788 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V TO-205AF
2N6788 IC 38632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2N6788 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NP82N03PUG-E1-AZ Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 82A TO-263
NP82N03PUG-E1-AZ NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NP82N03PUG-E1-AZ Renesas 242420 1538+ MOSFET N-CH 30V 82A TO-263 Alphatek Technology Limited
NP82N03PUG-E1-AZ Renesas 242420 1538+ MOSFET N-CH 30V 82A TO-263 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NP82N03PUG-E1-AZ Renesas 603700 1525+ MOSFET N-CH 30V 82A TO-263 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQB20N06LTM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 21A D2PAK
FQB20N06LTM 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQB20N06LTM Electronics 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2130169 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 1/0-6 AWG
2130169 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2130169 Phoenix Contact 147420 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2130169 Phoenix Contact 289070 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole