Location : Home > L > LCAS250-14F-X
LCAS250-14F-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCAS250-14F-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAS250-14F-X LUG COPPER 1 HOLE 147810 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOI4144_002 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 13A TO251A
AOI4144_002 AOS 196089 NEW+ N/A Agree Technology (HK) Co., Ltd.
AOI4144_002 AOS 196089 NEW+ N/A WayChip Trading Co., Ltd.
AOI4144_002 AOS 196089 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
AOI4144_002 AOS 196449 N/A N/A TaiWan Yaohua Electronics Co., Ltd.
431210-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1671480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671480000 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1671480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90B 2-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1671480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90B 2-POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
K505515100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
K505515100J0G Amphenol FCI 147110 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
K505515100J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K505515100J0G NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F40635IKT Crystals and Oscillators Crystals 40.61MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F40635IKT CTS-Frequency Controls 32125 1538+ CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F40635IKT CTS-Frequency Controls 57549 2015+ CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40635IKT CTS-Frequency Controls 77470 2015+ CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1646110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1646110000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1646110000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 10POS 5.08MM BLACK EKT Electronics Co., Ltd
1646110000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 10POS 5.08MM BLACK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1646110000 Weidmuller 288450 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0314-0-15-01-34-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Solder
0314-0-15-01-34-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0314-0-15-01-34-27-10-0 Original 37944 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
0314-0-15-01-34-27-10-0 STOCK 45840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3-147436-3 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin 0.045" (1.14mm) Square
1992-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.018" (0.46mm) Dia
0190030003 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated