Location : Home > A > ASG2-P-X-B-320.000MHZ
ASG2-P-X-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-P-X-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-P-X-B-320.000MHZ OSC XO 320.000MHZ LVPECL SMD 88090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-120-02-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-120-02-T-D IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-120-02-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-120-02-T-D Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
33-7XXXX-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 33POS TIN
33-7XXXX-10 Aries Electronics 147390 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS TIN Unitronix Electronics Limited
33-7XXXX-10 Aries Electronics 296350 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-7XXXX-10 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-084-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold