Location : Home > A > ASG2-D-X-B-320.000MHZ
ASG2-D-X-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-D-X-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-D-X-B-320.000MHZ OSC XO 320.000MHZ LVDS SMD 88290 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 12-26 AWG
3210600 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK W/O DIODE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3210600 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK W/O DIODE PXT Direct Electronics Co.,Ltd
851-87-030-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-030-10-001101 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-030-10-001101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-030-10-001101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-048-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-1971876-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3X3 PLUG HOUSING KEY D YEL
4-1971876-3 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1709144 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709144 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1709144 Phoenix Contact 297610 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-015-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-015-40-001101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-015-40-001101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-033-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-033-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 33 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 33 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430305-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0416610131 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
0350220015 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Board-In Natural 0.098" (2.50mm)