Location : Home > A > ASG2-P-V-B-320.000MHZ
ASG2-P-V-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-P-V-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-P-V-B-320.000MHZ OSC VCXO 320.000MHZ LVPECL SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5363C/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 5W T18
1PMT5933/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 3W DO216AA
1PMT5933/TR7 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMG8822UTS-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 4.9A 8TSSOP
DMG8822UTS-13 38984 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DMG8822UTS-13 Diodes Inc 242350 1538+ MOSFET ARRAY 20V 4.9A 8TSSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DMG8822UTS-13 Distributor 181910 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
DMG8822UTS-13 IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BYG24G-E3/TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 400V 1.5A
BYG24G-E3/TR3 IC 38170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYG24G-E3/TR3 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYG24G-E3/TR3 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYG24G-E3/TR3 Vishay 75000 12+ DO-214AC SMA SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
TS20110A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS20110A00J0G Amphenol FCI 157250 2016+ 350 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS20110A00J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS20110A00J0G NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728895 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole