Location : Home > A > ASG2-D-V-B-320.000MHZ
ASG2-D-V-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-D-V-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-D-V-B-320.000MHZ OSC VCXO 320.000MHZ LVDS SMD 89110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SML4751AHE3/5A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 1W DO214AC
SML4751AHE3/5A IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SML4751AHE3/5A NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTD3055-094G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
NTD3055-094G IC 38950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTD3055-094G IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZXM41N10FTC Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 170MA SOT23-3
ZXM41N10FTC Diodes Inc 898800 1525+ MOSFET N-CHAN 100V SOT23-3 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZXM41N10FTC Diodes/Zetex 8000 2012+ MOSFET N-CHAN 100V SOT23-3 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ZXM41N10FTC IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10410403R26 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A10410403R26 Eaton 147200 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A10410403R26 IC 40970 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10410403R26 NEW 98090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387506304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3043129 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3043129 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3043129 Phoenix Contact 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3043129 Phoenix Contact 289150 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com