Location : Home > A > ASG2-P-V-B-320.000MHZ
ASG2-P-V-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-P-V-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-P-V-B-320.000MHZ OSC VCXO 320.000MHZ LVPECL SMD 88910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432213-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws