Location : Home > 4 > 416F37435ATT
416F37435ATT
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435ATT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 41755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F37435ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 139530 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F37435ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 57179 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37435ATT CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
76314-109LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-109LF Amphenol FCI 147050 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76314-109LF Amphenol FCI 287810 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-109LF IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC402KFMS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
39860-0504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
39860-0504 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
39860-0504 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0504 Molex Connector Corporation 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0504 Molex Connector Corporation 298110 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873683025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
325023-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325023-17-0 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-210-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-210-41-004101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-210-41-004101 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-052-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-052-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd