Location : Home > A > ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD 62595 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPHC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK22319030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22319030 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22319030 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-038-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
346-83-122-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-122-41-036101 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-122-41-036101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-122-41-036101 Preci-Dip 271750 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPN022FJFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
325145-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325145-17-0 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2029056-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
2029056-4 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN PLUG 4POS STR W/DRAIN HOLE Unitronix Electronics Limited
2029056-4 TE Connectivity AMP Connectors 288590 2016+ CONN PLUG 4POS STR W/DRAIN HOLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-87221-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold
1-87221-0 Electronics 27249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-87221-0 Electronics 27249 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
881506-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female Crimp Connector Non-Insulated
640913-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.205" (5.21mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated