Location : Home > 5 > 520M25IT16M3690
520M25IT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520M25IT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25IT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139990 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25IT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 42215 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25IT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139990 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25IT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25IT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMS-115-02-L-DV-A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
MMS-115-02-L-DV-A Samtec Inc. 147570 2016+ CONN SOCKET STRIP 30POS Unitronix Electronics Limited
MMS-115-02-L-DV-A IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMS-115-02-L-DV-A NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796645-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796645-5 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796645-5 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1653490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1653490000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 8POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653490000 Weidmuller 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1753446 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1753446 Phoenix Contact 147410 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1753446 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-047-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-047-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1959560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)