Location : Home > A > ASFLMPC-66.000MHZ-T3
ASFLMPC-66.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-66.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-66.000MHZ-T3 OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-66.000MHZ-T3 OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 57069 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-66.000MHZ-T3 OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 61795 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-66.000MHZ-T3 OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090388 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1195134-1 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
62318-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0395210005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1952791 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1952791 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1952791 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com