Location : Home > 4 > 416F3741XCDR
416F3741XCDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F3741XCDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F3741XCDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139760 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 41985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F3741XCDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139760 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F3741XCDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 57409 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F3741XCDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 97450 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4465 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1.5W DO204AL