Location : Home > A > ASFLMPC-50.000MHZ-T3
ASFLMPC-50.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 62295 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 139920 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 57569 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 88190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-50.000MHZ-T3 OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 88190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6104007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 10-24 AWG
6104007 Curtis Industries 147490 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU ORG 6MM Unitronix Electronics Limited
6104007 Curtis Industries 287810 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU ORG 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6104007 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-080-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-1546670-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
3-1546670-5 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
225-PRS15001-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
1644530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644530000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PIN HDR 110 5POS 3.5MM BK TPC Global Service Co.Ltd.
1644530000 Weidmuller 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS 110DEG 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644530000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873814484 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount
1725020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1725020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 5.08 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1725020000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725020000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039014031 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)