Location : Home > L > LCC350-38DF-X
LCC350-38DF-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCC350-38DF-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCC350-38DF-X LUG COPPER 2 HOLE 146950 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-149-15-064101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 149POS GOLD
510-87-149-15-064101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-149-15-064101 Preci-Dip 157690 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-149-15-064101 Preci-Dip 278990 2016+ CONN SOCKET PGA 149POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-266-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395354018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
316-43-107-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-107-41-008000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386913524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1761864001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761864001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761864001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 11POS BK 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1761864001 Weidmuller 147110 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited