Location : Home > A > ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 61985 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 139610 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 57259 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DF11Z-32DS-2V(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
DF11Z-32DS-2V(50) Hirose 120000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
DF11Z-32DS-2V(50) Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN RECEPT 32POS 2MM SMD GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DF11Z-32DS-2V(50) IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11Z-32DS-2V(50) STOCK 43170 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
116-83-428-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
116-83-428-41-013101 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-428-41-013101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-428-41-013101 Preci-Dip 278690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-090-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
432303-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws