Location : Home > 5 > 520M15HT16M3680
520M15HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520M15HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M15HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139850 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M15HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32075 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M15HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139850 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M15HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57499 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M15HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1415018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-26 AWG
1415018 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24-6570-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD
24-6570-11 Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
24-6570-11 Aries Electronics 275650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6570-11 Aries Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET ZIF 24POS GOLD EKT Electronics Co., Ltd
24-6570-11 Aries Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET ZIF 24POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387400128 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws