Location : Home > A > ASFLMPC-26.000MHZ-L
ASFLMPC-26.000MHZ-L
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-26.000MHZ-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-26.000MHZ-L OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57009 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-26.000MHZ-L OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 61735 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1690010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1690010000 Weidmuller 147470 2016+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG Unitronix Electronics Limited
1690010000 Weidmuller 289170 2016+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1690010000 Weidmuller 8000 2012+ TERM POWER-ON 24VDC WM BG EKT Electronics Co., Ltd
0395332405 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1150390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole