Location : Home > S > SIT9003AI-3-25SO
SIT9003AI-3-25SO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-25SO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-25SO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 140000 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-3-25SO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57649 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-3-25SO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 98090 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws