Location : Home > A > ASFLMPC-24.000MHZ-T3
ASFLMPC-24.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-24.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-24.000MHZ-T3 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57779 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-24.000MHZ-T3 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 62505 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-24.000MHZ-T3 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-24.000MHZ-T3 OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046414 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-24 AWG
3046414 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3046414 Phoenix Contact 147220 2016+ CONN TERM BLK FUSE 6.3X32 BLACK Unitronix Electronics Limited
3046414 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLK FUSE 6.3X32 BLACK EKT Electronics Co., Ltd
3046414 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLK FUSE 6.3X32 BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
831-83-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-022-30-001101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-022-30-001101 Preci-Dip 287370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-83-133-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-133-01-687101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-133-01-687101 Preci-Dip 147080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-284514-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284514-9 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284514-9 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284514-9 TE Connectivity AMP Connectors 298670 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284514-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 19POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
20021323-00070D1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00070D1LF Amphenol FCI 147510 2016+ CONN RCPT 70POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00070D1LF Amphenol FCI 298370 2016+ CONN RCPT 70POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325101-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
50-57-9413 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)