Location : Home > A > ASFLMPC-20.000MHZ-T3
ASFLMPC-20.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-20.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 89210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57679 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 62405 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-20.000MHZ-T3 OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 89210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 4-20 AWG
ATB16Y Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB16Y Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB16Y Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
1-284507-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284507-4 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284507-4 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284507-4 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284507-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 14POS RT/A TIN TPC Global Service Co.Ltd.
426-83-210-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-210-41-003101 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-210-41-003101 Preci-Dip 157030 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-210-41-003101 Preci-Dip 299170 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1817505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1817505 Phoenix Contact 147010 2016+ FK-MCP 1 5/10-ST-3 81-LR Unitronix Electronics Limited
432303-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0460152006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin