Location : Home > A > ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 140090 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 62465 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 140090 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57739 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-24.000MHZ-LR-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 79190 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-137-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-137-41-018101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-137-41-018101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB411NGCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
LPPB411NGCN-RC IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB411NGCN-RC NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB411NGCN-RC Sullins Connector Solutions 147290 2016+ CONN HEADER .050 41POS Unitronix Electronics Limited
1709128 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709128 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1709128 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1709128 Phoenix Contact 298310 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171825-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
87439-0700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
87439-0700 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87439-0700 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN HOUSING 7POS 1.5MM W/RAMP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
87439-0700 STOCK 45800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87439-0700 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
102202-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
102202-7 Electronics 26411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
102202-7 Electronics 26411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
102202-7 STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0022286303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0702800605 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin