Location : Home > 4 > 407F39D024M0000
407F39D024M0000
Share on FacebookShare on Facebook
407F39D024M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
407F39D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 98370 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
407F39D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 139870 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
407F39D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 62245 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
407F39D024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD 139870 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-139-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
824-AG32D-LF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN
824-AG32D-LF IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-AG32D-LF TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
824-AG32D-LF TE Connectivity AMP Connectors 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87986-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
68685-450 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
T38100-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38100-16-0 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38100-16-0 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5435255 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435255 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435255 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009503081 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
801-87-020-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-020-40-002101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-020-40-002101 Preci-Dip 157120 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-020-40-002101 Preci-Dip 299190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com