Location : Home > A > ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 139620 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 61995 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 139620 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57269 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMB-1.8432MHZ-LC-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 77810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387300706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1041950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-26 AWG