Location : Home > B > BZX585-C3V9,115
BZX585-C3V9,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C3V9,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C3V9,115 DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX585-C3V9,115 RoHS Compliant 39924 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX585-C3V9,115 standard package with RoHS 46590 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VW20103000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VW20103000J0G Amphenol FCI 157430 2016+ 350 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
VW20103000J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VW20103000J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8238 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8238 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP080-E Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal Series 35 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP080-E CTS-Frequency Controls 57679 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP080-E CTS-Frequency Controls 87610 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP080-E IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP080-E NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP111-E Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal Series 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP111-E CTS-Frequency Controls 57809 2015+ CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP111-E CTS-Frequency Controls 88390 2015+ CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com