Location : Home > A > ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 139620 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 61995 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 139620 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 57269 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 77350 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3212170 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-20 AWG
3212170 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212170 Phoenix Contact 147750 2016+ CONN TERM BLK DISCONNECT 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3212170 Phoenix Contact 287730 2016+ CONN TERM BLK DISCONNECT 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com