Location : Home > A > ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD 139730 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD 41955 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD 139730 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD 77890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3047468 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 4-16 AWG
3047468 Phoenix Contact 140020 NEW RoHS UT 16 OG FindCores Electronics Inc.
3047468 Phoenix Contact 242250 1538+ UT 16 OG Alphatek Technology Limited
3047468 Phoenix Contact 242250 1538+ UT 16 OG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3047468 Phoenix Contact 88470 2015+ UT 16 OG RENXIM Electronics Co.,Ltd.
433103-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433103-11-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
940-99-032-24-000000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 32POS TIN-LEAD
940-99-032-24-000000 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
940-99-032-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
940-99-032-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 32POS THRU HOLE EKT Electronics Co., Ltd
940-99-032-24-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN PLCC SOCKET 32POS THRU HOLE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1069670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1069670000 Weidmuller 147040 2016+ SHL-SMT 5.00/04GL 4.2RL Unitronix Electronics Limited
801-83-019-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-019-30-001101 Preci-Dip 157200 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-019-30-001101 Preci-Dip 298090 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-S1-034-10-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-S1-034-10-016101 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-034-10-016101 Preci-Dip 157320 2016+ CONN SPRING LOAD 34POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-S1-034-10-016101 Preci-Dip 298550 2016+ CONN SPRING LOAD 34POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2005253-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.156" (3.96mm)
2005253-4 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ CONN HOUSING RECEPT 6POS Unitronix Electronics Limited
2005253-4 TE Connectivity AMP Connectors 277530 2016+ CONN HOUSING RECEPT 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718570004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1718570004 MOLEX 6000 14+ Everchips International Co.,Ltd.
1718570004 Molex, LLC 147210 2016+ KK RPC 100 HDR FRLK RTAN 04 CKT Unitronix Electronics Limited
3041794 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3041794 N/A 5 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3041794 Phoenix Contact 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG Unitronix Electronics Limited
3041794 Phoenix Contact 297510 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com